SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Derbi kahramanı Eljif Elmas’tan Galatasaray’a Kadıköy göndermesi!

Derbi kahramanı Eljif Elmas’tan Galatasaray’a Kadıköy göndermesi!

Spor Toto Süper Lig'i 28. haftasında Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de golü atan Eljif Elmas, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile sarı-kırmızılılara göndermede bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray derbi maçta 10 kişi kalan Feenrbahçe’de Eljif Elmas’ın golüne engel olamamış ve sahadan 1-1 beraberlikle ayrılmıştı. Golü atan genç futbolcu sosyal medya hesabından Galatasaray’a göndermede bulundu.

Eljif Elmas’tan 1999 yılında çekilmiş çocukluk fotoğrafını paylaşarak Galatasaray’ın Kadıköy’deki 20 yıllık hasretine atıf yaptı. Elmas, fotoğrafın üzerine sar-lacivert kalp koymayı da unutmadı.

İşte o paylaşım…

16 Nisan 2019 Fenerbahçe`den Galatasaray`ın Semih Özsoy açıklamasına yanıt! Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy`un derbi sonrası açıklamaları üzerine Galatasaray`ın verdiği sert cevap sonrası Fenerbahçe bir metin yayınladı. Büyük bir memnuniyetle başlığı ile paylaşılan metinde Konunun hukuka taşınacak olmasının bir hak olduğunu vurguluyarak, Fenerbahçe olarak bu sürecin mahkemelere taşınacak olmasını da büyük bir memnuniyetle karşıladığımızı kamuoyunun bilgilerine sunarız dendi. İlgili Haberi Oku