SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir’den suç duyurusu

Medipol Başakşehir kulübü, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı açıklamalar nedeniyle hukuki başvuruların yapıldığını açıkladı.

Güncellenme: 18:32, 16/04/2019
Başakşehir’den suç duyurusu

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın Fenerbahçe derbisi sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğunu duyurdu.

Turuncu-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra Galatasaraylı bir yöneticinin kamuoyunun önünde kulübümüz hakkında asılsız iddiaları ve yapmış olduğu VAR açıklamasıyla ilgili kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu ve Cumhuriyet Başsavcılığı’na gerekli hukuki başvuruları yapmıştır” ifadeleri yer aldı.

İLGİLİ HABER Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ`dan Abdurrahim Albayrak`a çok sert cevap: `Savcılığa gideceğiz!` Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ`dan Abdurrahim Albayrak`a çok sert cevap: `Savcılığa gideceğiz!`

Yayınlanma Tarihi:17:20,