SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Başakşehir’den suç duyurusu

Başakşehir’den suç duyurusu

Medipol Başakşehir kulübü, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı açıklamalar nedeniyle hukuki başvuruların yapıldığını açıkladı.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın Fenerbahçe derbisi sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğunu duyurdu.

Turuncu-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanan Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra Galatasaraylı bir yöneticinin kamuoyunun önünde kulübümüz hakkında asılsız iddiaları ve yapmış olduğu VAR açıklamasıyla ilgili kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu ve Cumhuriyet Başsavcılığı’na gerekli hukuki başvuruları yapmıştır” ifadeleri yer aldı.

16 Nisan 2019 Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ`dan Abdurrahim Albayrak`a çok sert cevap: `Savcılığa gideceğiz!` Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası açıklamalarda bulunan Abdurrahim Albayrak`a Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ`dan çok sert cevap geldi. Gümüşdağ, Konyaspor maçının kayıtlarının rakip takımda olduğu söyleniyor. `Bildiğim şeyler var` deniyor. Açıklamak zorunda. TFF acilen bir araştırma komisyonu kurmalı. Biz bunun takipçisiyiz. 6222`ye aykırı ifadeler de kullanıldı, hepsi için savcılığa gideceğiz dedi. İlgili Haberi Oku