SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salah’ın muhteşem golü Klopp’u uçurdu: İnanılmaz!

Liverpool Menajeri Jurgen Klopp, Salah'ın Chelsea ağlarına bıraktığı golün kendisini uçurduğunu söyledi.

İngiltere Premier Lig'de Manchester City ile amansız bir şampiyonluk yarışına giren Liverpool, güçlü rakibi Chelsea'yi Mane ve Salah'ın golleriyle 2-0 mağlup ederek maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu.
Liverpool'un kritik galibiyeti kadar Salah'ın attığı muhteşem gol de konuşulurken, Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, Mısırlı yıldızın ağlara gönderdiği vuruş hakkında konuştu.
Salah'ın golünün kendisini uçurduğunu söyleyen Jurgen Klopp "Golü en net gören kişilerden biriyim. O an ne düşündüğümü hatırlamıyorum ama çok mutlu olduğunu söyleyebilirim. İnanılmaz bir vuruştu" dedi.
Jurgen Klopp, Mane'nin golünden sadece 142 saniye sonra Salah'ın ağlara giden vuruşunu anlatmaya kelimelerin yetersiz kalacağını belirtti.
Klopp, bu sezon Premier Lig'deki 19. golünü kaydeden Salah'ın eski takımı Chelsea ağlarına bıraktığı golün muhteşem olduğunu da sözlerine ekledi.
Manchester City ile giriştikleri şampiyonluk yarışı hakkında da yorum yapan Jurgen Klopp "Manchester City'nin puan kaybettiğini öğrenmemiz bizim işimize yaramayabilirdi. Konsantrasyonumuzu kaybedebilirdik. Amacımız toplayabildiğimiz kadar puan toplamak. Kalan maçlarımızı kazanmamız bize yeterli gelirse harika olur. Ama yetmezse de yapacak bir şeyimiz yok" ifadelerini kullandı.
Premier Lig'de son 4 haftaya girilirken Liverpool, bir maç eksiği bulunan Manchester City'nin 2 puan önünde liderlik koltuğunda yer alıyor.