SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıza Kayaalp, Şerif Kılıç ve Emrah Kuş, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Romanya'da düzenlenen şampiyonada Avrupa şampiyonu olan Rıza Kayaalp, bronz madalya kazanan Emrah Kuş ve Avrupa 5'incisi olan Şerif Kılıç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Yavaş, Rıza Kayaalp'e kendisinden 2020 Tokyo'da altın madalya beklediğini söyledi ve "Finale kalırsan atlar geliriz. Canlı olarak izleriz inşallah seni. Bu kadar tecrübeyle olimpiyat kaçınılmaz olması lazım. Rakipler de çekinir senden" dedi.

Güncellenme: 20:24, 15/04/2019
Rıza Kayaalp, Şerif Kılıç ve Emrah Kuş, Mansur Yavaş’ı ziyaret etti

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 130 kilo finalinde rakibini mağlup ederek altın madalya kazanan Rıza Kayaalp, bronz madalya kazanan Emrah Kuş ve Avrupa 5’incisi olan Şerif Kılıç, başkan Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette başkan Yavaş, milli güreşçiler ile pasta keserek, başarılarından dolayı tebrik etti.

Yavaş, “Başarılarınızın devamını diliyorum. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu başarılardan göğsümüz kabarıyor, gurur duyuyoruz sizlerle. Bundan sonra sizlerden örnek alıp yetişecek gençler için elimizden geleni yapacağız. Sizlere desteğimiz de sonuna kadar devam edecek” dedi.

Rıza Kayaalp’ten 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda altın madalya beklediğini belirten Yavaş, “Finale kalırsan atlar geliriz. Canlı olarak izleriz inşallah seni. Bu kadar tecrübeyle olimpiyat kaçınılmaz olması lazım. Rakipler de çekinir senden” diye konuştu. İLGİLİ HABER Milli yelkenci Alican Kaynar, takım kaptanı ve proje lideri olarak SSL Nations Gold Cup tanıtım toplantısına katıldı Milli yelkenci Alican Kaynar, takım kaptanı ve proje lideri olarak SSL Nations Gold Cup tanıtım toplantısına katıldı

Yayınlanma Tarihi:19:32,