SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Fenerbahçe derbisinin ardından paylaşım savaşları!

Galatasaray'ın Kadıköy'de 1-1 berabere kaldığı maçın ardından yaşanan demeç savaşları, paylaşım yarışına dönüştü. 'VAR kayıtları açıklansın' diyen Galatasaray'a, Fenerbahçe'den ağlayan surat göndermesi yapıldı.

Güncellenme: 22:43, 15/04/2019
Galatasaray Fenerbahçe derbisinin ardından paylaşım savaşları!

Spor Toto Süper Lig’in 28.haftasında oynanan ve 1-1 berabere biten Galatasaray Fenerbahçe maçının yankıları devam ediyor… Dev maçın ardından hakem Ali Palabıyık’ın yönetiminden memnun olmayan Galatasaray bugün MHK’ya giderek Başkan Sabri Çelik ile bir görüşme gerçekleştirdi. Yapılan toplantının ardından açıklama yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz,  “TFF ve kurullarının iyi niyetinden şüphemiz yok ama saha dışarısından müdahalelerin farkındayız. VAR’a rağmen yaşanan dehşeti herkes izledi. Maç değil, korku filmi gibiydi” açıklamasını yaptı.

Bu sözlerin hemen ardından Galatasaray Kulübü twitter’dan Fenerbahçe Galatasaray maçının görüntülerinin olduğu bir video paylaşarak ‘VAR kayıtları açıklansın’ talebinde bulundu. Kısa sürede binlerce etkileşim alan bu paylaşıma Fenerbahçe’den yanıt gecikmedi.  Sarı lacivertliler de Twitter hesabınban ağlayan surat emojisi paylaşarak ezeli rakibine karşılık verdi.

İki takımın demeç savaşlarının ardından şimdi de Twitter üzerinden paylaşım yarışına girmesi sosyal medyada gündem oldu.

İŞTE GALATASARAY’IN PAYLAŞIMI:

FENERBAHÇE’DEN JET KARŞILIK:

Yayınlanma Tarihi:18:52,