SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika | Fenerbahçe Galatasaray maçında gerginlik! Hasan Şaş ve Volkan Demirel…

Fenerbahçe Galatasaray maçı öncesi Ülker Stadı'nda gerginlik yaşandı. Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş ve Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel saha ortasında itişti.

SKOR ÖZEL | Sercan Hamzaoğlu
Güncellenme: 19:19, 14/04/2019
Son dakika | Fenerbahçe Galatasaray maçında gerginlik! Hasan Şaş ve Volkan Demirel…

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş karşılaşma öncesi yeşil zemine çıkarak sarı kırmızılı taraftarların olduğu bölüme gidip yumruk şov yaptı. Ülker Stadı’ndaki Fenerbahçeli taraftarları bu harekete ıslık çalarak tepki gösterdi ve Hasan Şaş’a su şişesi fırlattı. Kendisine isabet eden şişeyi yerden alıp su içen Hasan’a önce Fenerbahçe yardımcı hocaları tepki gösterdi.

Bu sırada ısınma hareketleri için sahada bulunan Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Şaş’a doğru koşarak tribünleri germemesini ve yerine geçmesini söyledi.

İkili bir süre saha ortasında tartıştıktan sonra itişmeye başladı. Volkan Demirel, Şaş’a el hareketleriyle yerine geçmesini işaret etti. Diğer yardımcı antrenörler araya girerek ikiliyi sakinleştirmeye çalıştı.  Hasan Şaş daha sonra Volkan’ın yanından uzaklaşarak içeriye girdi. FOTOĞRAFLAR: HÜSEYİN ÇAĞLAR

Yayınlanma Tarihi:18:44,