SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nabil Dirar: Ali Koç maçtan sonra gelip…

Spor Toto Süper Lig'in 28.haftasında Galatasaray ile sahasında 1-1 berabere kalan Fenerbahçe'de Nabil Dirar maçtan sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 21:53, 14/04/2019
Nabil Dirar: Ali Koç maçtan sonra gelip…

Fenerbahçe formasına ve taraftarlarına yakışır bir şekilde mücadele ettiklerini söyleyen Dirar, “Çok zor bir yıl geçiriyoruz, bu akşam da bu yılın en zor akşamlarından biriydi. Bu kulübün imajını iyi yansıtabilmek için Galatasaray karşısına çıktık. 10 kişiyle çok iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum, kazanabilirdik” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un maçtan sonra sahaya inerek kendilerini tebrik ettiğini ifade eden Dirar, “Başkan maçtan sonra yanımıza geldi ve bizi tebrik etti, iyi mücadele ettiğimizi söyledi. 10 kişiyle oynamak gerçekten çok zor ama taraftarımız da bizi harika destekledi, böyle bir taraftara sahip olduğumuz için gurur duyuyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası Ali Koç sahaya indi Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası Ali Koç sahaya indi

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe`nin 9 kişi kalması lazım, golden önce faul Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe`nin 9 kişi kalması lazım, golden önce faul

İLGİLİ HABER Galatasaray Fenerbahçe`ye karşı puan kaybetti zirvede işler yine değişti! Galatasaray Fenerbahçe`ye karşı puan kaybetti zirvede işler yine değişti!