SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe taraftarı Galatasaray derbisi sonrası Kadıköy’de kutlama yaptı

Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası Fenerbahçe taraftarı, Kadıköy'de Galatasaray'a karşı yenilmezlik serisinin 20 yıla çıkmasını stat çevresinde meşalelerle ve tezahüratlarla kutladı.

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Fenerbahçe, konuğu Galatasaray’la 1-1 berabere kaldı. Müsabaka sonrası Fenerbahçe taraftarı, Kadıköy’de Galatasaray’a karşı yenilmezlik serinin 20 yıla çıkmasını meşalelerle kutladı.

Fenerbahçe, 10 kişi kaldığı ve 1-0 geri düştüğü maçta Galatasaray’la 1-1 berabere kalırken ezeli rakibine lider Medipol Başakşehir’le farkı 3’e indirme şansı tanımadı. Taraftarlar, Kadıköy’de tezahüratlarla ve meşalerle takımın verdiği mücadeleyi ve serinin 20 yıla çıkmasını kutladı. 14 Nisan 2019 Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası Fatih Terim isyan etti: `Korkaksanız bu işi yapmayın!` Fenerbahçe Galatasaray maçı sonrası Fatih Terim, hakemler hakkında çok sert eleştirilerde bulundu. Terim, Sen o faulü vereceksin, sen VAR`a gideceksin, Bülent Yıldırım, sen çağıracaksın, Mehmet Topal`ın pozisyonunu söyleyeceksin. Korkaksanız bu işi yapmayın. Bu nedir yahu? dedi. İlgili Haberi Oku