SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Galatasaray maçında korkutan anlar! Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray sağlık ekibi koştu!

Fenerbahçe Galatasaray maçında korkutan anlar! Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray sağlık ekibi koştu!

Fenerbahçe Galatasaray derbisinde Martin Skrtel'in dili boğazına kaçtı! İlk müdahale hem Fenerbahçe hem de Galatasaray doktorları deneyimli savunmacıya müdahale etti.

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Fenerbahçe, Galatasaray’ı konuk ederken müsabakanın 64. dakikasında bir duran topta Fenerbahçe’nin deneyimli savunma oyuncusu Martin Skrtel, hava topunda Fernanda Muslera ile çarpıştı ve yerde kaldı.

Oyuncular Skrtel’in dilinin boğazına kaçmasından şüphelenerek sağlık görevlilerini işaret etti. Hakem Ali Palabıyık da sağlık ekiplerini acilen sahaya davet ederken, Skrtel’e müdahale etmek için hem Fenerbahçe ekibi, hem de Galatasaray sağlık görevlileri sahaya girdi.

Skrtel’e saha içinde müdahale edilirken deneyimli savunmacı oyuna devam edebildi. Tedavinin ardından Martin Skrtel oyun alanının dışında oyuna girmeyi beklerken Galatasaray, 66’da Onyekuru ile 1-0 öne geçti. 14 Nisan 2019 Son dakika | Fenerbahçe Galatasaray maçında gerginlik! Hasan Şaş ve Volkan Demirel... Fenerbahçe Galatasaray maçı öncesi Ülker Stadı`nda gerginlik yaşandı. Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş ve Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel saha ortasında itişti. İlgili Haberi Oku