SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ekrem İmamoğlu’ndan derbi öncesi anlamlı paylaşım! Can Bartu ve Metin Oktay… | Son dakika haberleri

Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından Türk futbolunun efsane isimleri Can Bartu ve Metin Oktay'ın bir videosunu paylaştı. Ekrem İmamoğlu, ayrıca derbi heyecanını da statta taraftarlarla birlikte yaşayacağını duyurdu. İmamoğlu ayrıca Pendik mitinginde tanıştığı ve derbi izleme sözü verdiği bir Fenerbahçe taraftarı ile tribünde dev derbiyi takip edeceğini açıkladı.

Güncellenme: 17:34, 14/04/2019
Ekrem İmamoğlu’ndan derbi öncesi anlamlı paylaşım! Can Bartu ve Metin Oktay… | Son dakika haberleri

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul’un yeni büyükşehir belediye başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu derbi öncesi resmi sosyal medya hesaplarından, “Can Bartu ve Metin Oktay'ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray'a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız” notuyla Türk futbolunun efsane isimleri Can Bartu ve Metin Oktay’ın bir videosunu paylaştı.

İşte İmamoğlu’nun o paylaşımı:

 

İmamoğlu aynı zamanda Pendik mitinginde tanıştığı ve birlikte derbi izleme sözü verdiği Recep isimli bir Fenerbahçe taraftarı ile tribünde yer alacağını şöyle ifade etti: “Recep kardeşimle Pendik mitinginde karşılaşmıştık. Fenerbahçe maçına birlikte gitmek istediğini söylemişti. Bugün Sevgili Eşim Dilek ve Kadıköy Belediye Başkanımız Şerdil Dara Odabaşı da bize eşlik edecek. Çok güzel, kardeşçe bir maç olacak. Dostluk ve sevgi kazanacak.”

İLGİLİ HABER Sezona bedel derbi! Fenerbahçe - Galatasaray | Dev maça saatler kala bütün detaylar... Sezona bedel derbi! Fenerbahçe - Galatasaray | Dev maça saatler kala bütün detaylar...

Yayınlanma Tarihi:10:42,