SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da 4 futbolcu ilk kez Fenerbahçe derbisi heyecanı yaşayacak

Galatasaray’da 4 futbolcu ilk kez Fenerbahçe derbisi heyecanı yaşayacak

Galatasaray’da Emre Akbaba, Mbaye Diagne, Kostas Mitrgolou ve Emre Taşdemir görev alması halinde ilk kez Fenerbahçe derbisinde oynayacak.

Galatasaray'ın mevcut kadrosunda 6 isim daha önce hiçbir Fenerbahçe derbisinde forma giymedi. Sezon başında transfer olan fakat sakatlığından dolayı Türk Telekom Stadyumu'nda oynanan Fenerbahçe derbisini kaçıran Emre Akbaba ile devre arasında takıma gelen Mbaye Diagne, Kostas Mitrgolou, Marcao, Christian Luyindama ve Emre Taşdemir, sarı-kırmızılı forma ile sarı-lacivertlilere karşı bugüne kadar oynamadı.

Pazar günü Kadıköy'deki derbide ise sadece 4 futbolcu şans verilmesi halinde oynayabilecek. Emre, Diagne, Mitroglou ve Emre Taşdemir teknik ekibin oynatması durumunda bu heyecanı yaşayabilecekken, cezalarından dolayı Marcao ile Luyindama ise derbiyi kaçıracak.

13 Nisan 2019 Can Bartu`ya veda töreninde Volkan Demirel`den Gülfer Bartu`ya söz... Fenerbahçe ve Türk sporunun efsane ismi Can Bartu için Şükrü Saraçoğlu Stadyumu`nda bir veda töreni düzenlendi. Can Bartu`nun kızı Gülfer ile Volkan Demirel arasında geçen diyalog törene damga vurdu... İlgili Haberi Oku