SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Medipol Başakşehir maçı sonrası Şenol Güneş’ten iki isme övgüler: ‘Onları ayrı bir yere koyuyorum’

Beşiktaş Medipol Başakşehir maçı sonrası açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, galibiyeti değerlendirdi. Güneş, Gökhan Gönül ve Atiba Hutchinson'ın performansının da altına çizerken "Oyuncunun yaşıyla ilgili bir olay yok, bugün bunu gördük. Atiba'yı, Gökhan'ı ayrı bir yere koyuyorum. Çok etkiliydiler, çok başarılıydılar" dedi.

Güncellenme: 23:30, 13/04/2019

Beşiktaş’ın konuğu Medipol Başakşehir’i 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından Şenol Güneş yayıncı kuruluşa flaş açıklamalarda bulundu. Flaş röportaja geç gelmesinin nedenini açıklayan Güneş, “Yayıncı kuruluştan bir şikayetim yok. Ancak bütün oyuncular geldi, çağırılmadım. Güntekin haklı olarak ‘Hocayı bekliyoruz’ diyor, ben de bekliyorum. Benden şikayetçi olunmasın diye bunu söylüyorum” dedi.

Atiba ve Gökhan’ın performansına ayrı bir parantez açan Şenol Güneş, “Oyuncunun yaşıyla ilgili bir olay yok, bugün bunu gördük. Atiba’yı, Gökhan’ı ayrı bir yere koyuyorum. Çok etkiliydiler, çok başarılıydılar” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Beşiktaş 2-1 Medipol Başakşehir MAÇ SONUCU | Beşiktaş 2-1 Medipol Başakşehir

‘Oyunun tamamında iyiyiz’

Oyunu değerlendiren Güneş, “Kazanmak güzel. Oyuncularımız elinden geleni yaptı. Taraftarlara da teşekkür ederim. Topu kolay verdik, zor kazandık. Bu nedenle ilk yarıda kötüydük. İkinci yarıda tempomuzu arttırdık. Eksikler vardı ama doğrularımız daha fazlaydı. İyi bir takıma karşı sonuç aldık. İlk yarıda 15-45 arasında sıkıntılarımız oldu. 10 kişiyken, Emre çıkmıştı, gol yedik. Hem duruş hatası, hem de 5’e 3 iken gol yedik. Çok kolay yiyoruz, çok zor atıyoruz. Golcü takımız ama çok gol yiyoruz. Oyunun tamamında iyiyiz, bütün oyunculara teşekkür ediyorum” dedi.

Güneş, Karius’un performansı hakkında ise “Karius’un ilk yarıda aldığı toplar iyiydi, ikinci yarıda da öyle. Oyun formatı açısından da buna müsaitti, rakibin boyu kısa. İlk yarıda kornerden bir pozisyon buldular buna rağmen. Duran toplarda 2-3 tane daha gol bulmamız gerekiyordu. Oyuncu olarak bireysel ayrıma gitmek doğru değil ama kaleden başlayarak herkes iyiydi” değerlendirmesinde bulundu. İLGİLİ HABER Beşiktaş Medipol Başakşehir`i yendi hesaplar karıştı! Galatasaray tüm maçlarını kazanırsa... Beşiktaş Medipol Başakşehir`i yendi hesaplar karıştı! Galatasaray tüm maçlarını kazanırsa...

Yayınlanma Tarihi:22:26,