SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tüm maçlarda Can Bartu için saygı duruşu

Tüm maçlarda Can Bartu için saygı duruşu

Can Bartu için tüm maçlar öncesinde saygı duruşunda bulunulacak.

A Milli Takım’ın ve Fenerbahçe’nin efsane ismi Can Bartu 83 yaşında hayatını kaybetti. Türkiye Futbol Federasyonu, profesyonel lig müsabakalarında Can Bartu’nun vefatı sebebiyle saygı duruşundu bulunulacağını açıkladı. TFF’nin resmi internet sitesinden Can Bartu’nu vefatıyla ilgili yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

12 Nisan 2019 Ali Koç: Can Bartu bizlere çok şey kattı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 83 yaşında vefat eden Can Bartu için gittiği taziye evinde yaptığı açıklamada, “Can Bartu hem kişiliğiyle hem tarihiyle hem yaptıklarıyla spor hayatından sonraki Fenerbahçe'deki konumuyla bambaşka biriydi. İyi ki vardı. İyi ki Fenerbahçeli`ydi. Bizlere çok şey kattı” dedi. İlgili Haberi Oku

“A Milli Takımımız ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün efsane isimlerinden Can Bartu’yu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ay-yıldızlı formayı 26 kez giyip 6 da gole imza atan, Fenerbahçe kulübünde uzun yıllar oynayan ve ülkemizi İtalya’da da temsil eden, sporu bıraktıktan sonra yazarlık ve yorumculuk yapan Can Bartu, 83 yaşında hayata gözlerini yumdu. Can Bartu’nun vefatı sebebiyle, 12-15 Nisan 2019 tarihleri arasında oynanacak olan bütün Profesyonel Lig müsabakalarında saygı duruşunda bulunulacak.

Türk sporuna çok değerli katkılarda bulunan merhum Can Bartu’ya Allah’tan rahmet; Ailesi, sevenleri, başta Fenerbahçe camiası olmak üzere tüm spor ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.”

12 Nisan 2019 Can Bartu hayatını kaybetti sosyal medyadan mesaj yağdı Türk sporunun ve Fenerbahçe`nin hem futbol, hem basketbol alanlarında efsaneleşen ismi Can Bartu`nun hayatını kaybettiği haberi Türkiye`yi yasa boğdu. Sosyal medyadan Bartu için binlerce mesaj atıldı... İlgili Haberi Oku