SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şener Özbayraklı’dan Instagram’da Can Bartu hatası! Yanlışlıkla…

Şener Özbayraklı’dan Instagram’da Can Bartu hatası! Yanlışlıkla…

Fenerbahçe'nin futbolcusu Şener Özbayraklı, Can Bartu'nun ölümü nedeniyle yaptığı paylaşımda ilk olarak Lefter Küçükandonyadis ve Metin Oktay'ın olduğu fotoğrafı paylaştı. Hatasını fark eden Özbayraklı kısa süre sonra Can Bartu ve Metin Oktay'ın olduğu fotoğrafı paylaştı.

Fenerbahçe camiası efsane futbolcusu Can Bartu’nun hayatını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşarken sarı lacivertli futbolcu Şener Özbayraklı’dan şaşırtan bir hata geldi.

83 yaşında hayatını kaybeden Türk futbolunun efsane ismi Can Bartu’yu anmak için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Özbayraklı, yanlışlıkla Lefter Küçükandonyadis ile Metin Oktay’ın birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaştı ve taziye mesajı yayınladı.

Ancak hatasını kısa süre sonra fark eden Şener Özbayraklı, bu kez Can Bartu ve Metin Oktay’ın birlikte çekilen fotoğrafını paylaşırken “Allah rahmet eylesin hep kalbimizde olacaksın BÜYÜK EFSANEMİZ” ifadelerini kullandı.

İşte Şener Özbayraklı’nın yaptığı paylaşım;

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Allah rahmet eylesin hep kalbimizde olacaksın BÜYÜK EFSANEMİZ

Şener Özbayraklı (@senerozbayrakl)’in paylaştığı bir gönderi ()

12 Nisan 2019 Uğur Dündar, Can Bartu ile nasıl tanıştığını anlattı Türk sporunun ve Fenerbahçe`nin efsane ismi Can Bartu`nun aramızdan ayrılışından sonra usta gazeteci Uğur Dündar, Bartu ile ilginç tanışma hikayesini anlattı. İlgili Haberi Oku