SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘O golü ben de atardım’ diyen taraftara ‘Haydi gel at’ şoku!

Cengiz Ünder'in Roma forması ile kaydettiği gol için 'Ben de atardım' diye sosyal medya yorumu yapan Marco, hayatının şokunu yaşayacaktı...

İtalyan kulüp sakatlıktan dönen Cengiz Ünder'e moral vermek için genç oyuncunun Roma forması ile attığı gollerden bir klip hazırladı. Bir AS Roma tarafı da klavyenin başında otururken birçok taraftarın yaptığı gibi takımı hakkında biraz 'cesurca' yorumlarda bulunuyordu.
Marco Nicolai adlı genç taraftar paylaşımın altına 'Onun Parma'ya attığı golü ben bile atardım' yorumunu yaptı.
Roma'nın sponsorlarından biri de harekete geçerek Marco'ya ulaştı. Amaç taraftarın iddiasının doğruluğunu test etmekti. Marco Roma - Napoli maçı öncesi stada götürüldü. Roma forması giyen taraftar için söz konusu gol pozisyonu birebir canlandırıldı.
Cengiz'in 17 numaralı formasını sırtına geçiren Marco ilk denemesinde kaydığı için topa vurmayı bile başaramadı. (Bunda ayağında krampon olmamasının etkisi de var)
İkinci ve üçüncü denemelerde ayakta kalmayı başaran Marco iki seferde de kale önünden topu dışarı yolladı.
Deneyin ardından, 'Bir daha böyle bir yorum yapmayı düşünüyor musun?' diye sorulan Marco, 'Hayır, hiç zannetmiyorum' yanıtını verdi.
Ancak maçı VIP bölümünden izleyen Marco'nun günü daha da kötüye gitmeye devam edecekti. Roma aynı gün kendi evinde Napoli'ye 4-1 mağlup oldu.