SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ersun Yanal ve Fenerbahçeli futbolculardan Can Bartu için taziye ziyareti

Ersun Yanal ve Fenerbahçeli futbolculardan Can Bartu için taziye ziyareti

Fenerbahçe'nin efsanevi isimlerinden ''Sinyor'' lakaplı Can Bartu'nun vefatı sebebiyle taziye ziyaretleri sürüyor.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, teknik direktör Ersun Yanal, futbolculardan Volkan Demirel, Mehmet Topal, Martin Skrtel ve Nabil Dirar, 83 yaşında dün hayatını kaybeden Can Bartu’nun evine gelerek Bartu ailesini yalnız bırakmadılar.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, taziye ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Fenerbahçemizin ve Türk sporunun değerli milli basketbolcusu ve milli futbolcusu Can Bartu’yu kaybettik ve ailesine başsağlığına geldik, Allah rahmet eylesin. Ben kendisini sporcuyken izleme şansına eriştim. Çok değerli bir futbolcumuzu camiamızın sevilen bir ferdini kaybettik. Yarın zaten tören düzenlenecek cenazesini hep birlikte kaldıracağız” dedi.

ERSUN YANAL: “CAN BARTU HEPİMİZİN BÜYÜĞÜ VE ÖRNEĞİYDİ. BU ÖRNEK BÜTÜN GENÇLERİMİZE ÖRNEK OLSUN”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ise “Spor adamı ve bizim için çok önemli bir değer. Allah rahmet eylesin ailesine ve bütün camiamıza, futbol kamuoyuna başsağlığı diliyorum. Yarın da bir törenimiz var son görevimizi yapacağız. Allah herkese böyle ölümler nasip etsin. Can Bartu hepimizin büyüğü ve örneğiydi. Bu örnek bütün gençlerimize örnek olsun” diye konuştu.

12 Nisan 2019 Ali Koç: Can Bartu bizlere çok şey kattı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 83 yaşında vefat eden Can Bartu için gittiği taziye evinde yaptığı açıklamada, “Can Bartu hem kişiliğiyle hem tarihiyle hem yaptıklarıyla spor hayatından sonraki Fenerbahçe'deki konumuyla bambaşka biriydi. İyi ki vardı. İyi ki Fenerbahçeli`ydi. Bizlere çok şey kattı” dedi. İlgili Haberi Oku