SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Alex de Souza’dan Denilson’a Can Bartu uyarısı: ‘Ciddi bir mesele kardeşim’

Alex de Souza’dan Denilson’a Can Bartu uyarısı: ‘Ciddi bir mesele kardeşim’

Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu Alex de Souza, hayatını kaybeden Can Bartu için yaptığı paylaşıma esprili yanıt veren Denilson'a sert bir uyarıda bulundu. Alex, "Bu ciddi bir durum kardeşim" dediği Denilson hatasının farkına varınca özür diledi.

Fenerbahçe’nin Brezilyalı efsanesi Alex de Souza, sarı lacivertli kulübün sembol isimlerinden Can Bartu’nun ölümüyle ilgili baş sağlığı mesajı yayınladı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşıma bir başka Brezilyalı unutulmaz oyuncu Denilson esprili bir yanıt verince Alex de Souza arkadaşını uyardı.

12 Nisan 2019 Uğur Dündar, Can Bartu ile nasıl tanıştığını anlattı Türk sporunun ve Fenerbahçe`nin efsane ismi Can Bartu`nun aramızdan ayrılışından sonra usta gazeteci Uğur Dündar, Bartu ile ilginç tanışma hikayesini anlattı. İlgili Haberi Oku

Denilson’un yaptığı paylaşıma yanıt veren Alex de Souza, “Bu ciddi bir mesele kardeşim. Kulübün efsanelerinden biri hayatını kaybetti” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine hatasının farkına varan Denilson paylaşımını sildi ve “Attığım mesajdan dolayı çok üzgünüm, gerçekten hiçbir fikrim yoktu. Tüm iyi dileklerim sevenleri ve ailesi ile. Seni de çok özledim Alex” dedi.

12 Nisan 2019 Şener Özbayraklı`dan Instagram`da Can Bartu hatası! Yanlışlıkla... Fenerbahçe`nin futbolcusu Şener Özbayraklı, Can Bartu`nun ölümü nedeniyle yaptığı paylaşımda ilk olarak Lefter Küçükandonyadis ve Metin Oktay`ın olduğu fotoğrafı paylaştı. Hatasını fark eden Özbayraklı kısa süre sonra Can Bartu ve Metin Oktay`ın olduğu fotoğrafı paylaştı. İlgili Haberi Oku