SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alex de Souza’dan Denilson’a Can Bartu uyarısı: ‘Ciddi bir mesele kardeşim’

Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu Alex de Souza, hayatını kaybeden Can Bartu için yaptığı paylaşıma esprili yanıt veren Denilson'a sert bir uyarıda bulundu. Alex, "Bu ciddi bir durum kardeşim" dediği Denilson hatasının farkına varınca özür diledi.

Güncellenme: 21:54, 12/04/2019
Alex de Souza’dan Denilson’a Can Bartu uyarısı: ‘Ciddi bir mesele kardeşim’

Fenerbahçe’nin Brezilyalı efsanesi Alex de Souza, sarı lacivertli kulübün sembol isimlerinden Can Bartu’nun ölümüyle ilgili baş sağlığı mesajı yayınladı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşıma bir başka Brezilyalı unutulmaz oyuncu Denilson esprili bir yanıt verince Alex de Souza arkadaşını uyardı.

İLGİLİ HABER Uğur Dündar, Can Bartu ile nasıl tanıştığını anlattı Uğur Dündar, Can Bartu ile nasıl tanıştığını anlattı

Denilson’un yaptığı paylaşıma yanıt veren Alex de Souza, “Bu ciddi bir mesele kardeşim. Kulübün efsanelerinden biri hayatını kaybetti” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine hatasının farkına varan Denilson paylaşımını sildi ve “Attığım mesajdan dolayı çok üzgünüm, gerçekten hiçbir fikrim yoktu. Tüm iyi dileklerim sevenleri ve ailesi ile. Seni de çok özledim Alex” dedi.

İLGİLİ HABER Şener Özbayraklı`dan Instagram`da Can Bartu hatası! Yanlışlıkla... Şener Özbayraklı`dan Instagram`da Can Bartu hatası! Yanlışlıkla...

Yayınlanma Tarihi:21:20,