SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Pınar Karşıyaka’dan Oktay Mahmuti hakkında yalanlama

Pınar Karşıyaka’dan Oktay Mahmuti hakkında yalanlama

Ligde normal sezonun bitimine dört hafta kala play-off yarışı veren Pınar Karşıyaka'da Başkan Tugay Büyükkarcı, yeni sezon için deneyimli başantrenör Oktay Mahmuti ile görüştükleri iddiasını yalanladı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde play-off yarışı veren Pınar Karşıyaka’da başkan Turgay Büyükkarcı, yeni sezon için başantrenör Oktay Mahmuti ile görüştükleri iddiasını yalanladı.

Mahmuti’yle halen görevde olan başantrenör Dirk Bauermann’la anlaşmadan önce görüşme yaptıklarını hatırlatan Büyükkarcı, “Antrenör arayışımız yok. Dirk Bauermann’la opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşmemiz sürüyor. Şu anda tek konsantremizi ligdeki play-off yarışına vermiş durumdayız” dedi.

Ligde normal sezonun bitimine 4 hafta kala 10 galibiyetle 9. sırada bulunan Pınar Karşıyaka’nın play-off iddiası devam ediyor. 11 Nisan 2019 NBA`de play-off eşleşmeleri belli oldu NBA`de normal sezonu Batı Konferansı`nda Golden State Warriors, Doğu Konferansı`nda ise Milwaukee Bucks ilk sırada bitirdi. Normal sezon maçlarının sona ermesinin ardından play-off eşleşmeleri de belli oldu. İlgili Haberi Oku