SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Katarlılar’ın hedefinde Cengiz Ünder’li Roma var! İtalya’nın PSG’si…

L'Equipe'te yer alan habere göre Cengiz Ünder'in formasını giydiği Roma, Katarlı yatırımcıların hedefinde. Habere göre yatırımcılar, İtalya'da bir Paris Saint-Germain modeli kurmak isterken en uygun hedef olarak Roma belirlenmiş durumda.

Güncellenme: 20:02, 11/04/2019
Katarlılar’ın hedefinde Cengiz Ünder’li Roma var! İtalya’nın PSG’si…

Milli yıldız Cengiz Ünder’in formasını giydiği İtalya Serie A ekibi Roma’nın satılacağı yönünde çıkan dedikodular Avrupa’da gündeme oturmuş durumda. Son olarak Fransız L’Equipe’te yer alan habere göre Katarlı yatırımcıların hedefinde Roma yer alıyor.

Roma’nın forma sponsorunun Qatar Airways (Katar Hava Yolları) olması ihtimalleri güçlendiren detaylar arasında. Haberde yer alan ifadelere göre yatırımcıların hedefi İtalya’da bir Paris Saint-Germain yaratmak. Transfere de ciddi para harcanacağı kulislerde konuşulurken Roma yönetimi şimdilik bu ihtimale sıcak bakmıyor.

Roma Başkanı James Pallota, kulübün satılmayacağını açıklamasına rağmen Katarlı yatırımcıların Roma’yı satın almak için oldukça ciddi olduğu belirtildi. İLGİLİ HABER Bayern Münih antrenmanında Lewandowski ve Coman`dan yumruklu kavga! Bayern Münih antrenmanında Lewandowski ve Coman`dan yumruklu kavga!