SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Conor McGregor’ın o görüntüleri ortaya çıktı… 6 yıl hapis isteniyor

Ünlü dövüşçü Conor McGregor, bir otelden çıkışı sırasında kendisini görüntülemeye çalışan bir hayranın telefonunu elinden alarak kırdığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

Güncellenme: 14:27, 11/04/2019

İrlandalı ünlü dövüşçü Conor McGregor’un, bir hayranının telefonunu alıp yere atarak ezmesi ve ardından telefonu alarak uzaklaştığı anlara dair görüntü büyük tepki çekti. ABD basını, güvenlik kamerasınca kaydedilen olayın 11 Mart'ta ABD'nin Miami kentinde bulunan Fontainebleau oteli çıkışında meydana geldiğini duyurdu.

Kapkaç suçuyla mahkemeye çıkan Conor McGregor, 6 yıl hapis istemiyle yargılanıyor.

Görüntülerde McGregor’un, otel çıkışı etrafını çeviren hayranlarından biri olan Ahmed Abdirak'ın elini sıkar gibi yaparak, elinden telefonu aldığı; telefonu yere atarak ezdiği görülüyor. McGregor ardından yerden telefonu alıyor ve otel önünde dolaşmaya başlıyor. Ne olduğunu anlayamayan Ahmed Abdirak ise ısrarla telefonunu istiyor ancak bir koruma onun sporcuya yaklaşmasına izin vermiyor. Görüntülerde McGregor’un telefonu vermediği ve otel önünden uzaklaştığı görüntülere yansıyor.

İLGİLİ HABER Reinhard Grindel UEFA ve FIFA`daki görevlerinden istifa etti Reinhard Grindel UEFA ve FIFA`daki görevlerinden istifa etti

Olayla ilgili McGregor tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken; hayranının telefonunu neden parçaladığı belirtilmedi.