SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erol Bulut ‘Takip ediyorlar’ dedi, Fiorentina yeni hocasını açıkladı!

Serie A ekibi Fiorentina, teknik direktörlük görevi için İtalyan Montella ile 2021'e kadar anlaşma sağladı. İtalyan ekibinin Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut'u takip ettiği iddia ediliyordu. Konuyla ilgili konuşan Bulut, "Demek ki işimizi burada doğru yapıyoruz. Ben de konuyla ilgili bilgi sahibi oldum. 6- 7 maçtır bizi takip ediyorlarmış" ifadelerini kullanmıştı.

Güncellenme: 18:37, 10/04/2019
Erol Bulut ‘Takip ediyorlar’ dedi, Fiorentina yeni hocasını açıkladı!

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) ekibi Fiorentina’da teknik direktörlüğe Vincenzo Montella getirildi.

Fiorentina Kulübü, Stefano Pioli’den boşalan teknik direktörlük görevi için İtalyan çalıştırıcı Montella ile 30 Haziran 2021’e kadar sözleşme imzalandığını duyurdu.

İtalya’nın Catania, Sampdoria, Milan ve İspanya’nın Sevilla takımlarında görev yapan 44 yaşındaki Montella, daha önce 2012-2015 yıllarında da Fiorentina’yı çalıştırmıştı.

Bu sezon Serie A’da Pioli yönetiminde 31 haftada 39 puan toplayan Fiorentina, 10. sırada bulunuyor.

EROL BULUT İDDİALARI DOĞRULAMIŞTI! Fiorentina’nın Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ile ilgilendiği de iddialar arasındaydı.

Konu hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bulut, “Demek ki işimizi burada doğru yapıyoruz. Ben de konuyla ilgili bilgi sahibi oldum. 6- 7 maçtır bizi takip ediyorlarmış. Bu gurur verici bir olay ama şu ana kadar Fiorentina ile görüşmemiz olmadı” şeklinde konuşmuştu.

İLGİLİ HABER Erol Bulut: Fiorentina 6-7 maçtır bizi takip ediyor Erol Bulut: Fiorentina 6-7 maçtır bizi takip ediyor

Yayınlanma Tarihi:18:31,