SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Beko’da bir imza daha

Geçtiğimiz gün Ali Muhammed ile iki yıllık sözleşme yenileyen Fenerbahçe Beko, bugün de Ahmet Düverioğlu'na üç yıllık imza attırdı.

Güncellenme: 10:44, 09/04/2019
Fenerbahçe Beko’da bir imza daha

Fenerbahçe Beko, Ahmet Düverioğlu’nun sözleşmesini üç yıl uzattı. Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Ahmet Düverioğlu ile üç yıllık anlaşmaya varıldığı duyuruldu.

Fenerbahçe Beko, dün de Ali Muhammed’in sözleşmesini iki yıl uzatmıştı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Ali Muhammed (Boby Dixon) ile 2 yıl daha anlaşmaya vardı Fenerbahçe Ali Muhammed (Boby Dixon) ile 2 yıl daha anlaşmaya vardı

Fenerbahçe Kulübü’nden Ahmet Düverioğlu’nun sözleşme uzatması hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, mücadele ettiği tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefiyle yoluna devam ederken, önümüzdeki sezonlar için de hazırlanmayı sürdürüyor. Ekibimiz bu doğrultuda yapılan çalışma kapsamında, başarılı pivot Ahmet Düverioğlu'nun sözleşmesini 3 yıl daha uzatmıştır.

Fenerbahçe formasını 2016-17 sezonunda bu yana başarıyla terleten Ahmet Düverioğlu, bu süreçte kazanılan tarihi başarılarda da önemli pay sahibi olmuştu. Ahmet, formamızı giydiği süreçte gösterdiği gelişim ve ortaya koyduğu performansla da büyük takdir topladı. Takımımızın uzun rotasyonunun en önemli parçalarından biri olan Ahmet, Fenerbahçe Beko formasını 2021-2022 sezonunun sonuna dek giymeye devam edecektir.

Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve sporcumuz için hayırlı olmasını diler, Ahmet Düverioğlu'na Fenerbahçe Beko forması altında nice büyük başarılar ve kupalar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü”