SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Linnes’ten SÖZCÜ’ye özel açıklama! Kadıköy’de kazanma zamanı…

Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor'u 3-0 mağlup ettiği maçta yıldızlaşan Linnes karşılaşmanın ardından SÖZCÜ'ye özel açıklamalarda bulundu. Linnes, ''Dünyanın gözü üzerimizde olacak Şampiyon olmak istiyorsak yenmemiz lazım. Kadıköy’de kazanmanın tam zamanı. Kazanacağımızı ve serinin bu yıl son bulacağını biliyor, hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 07:15, 08/04/2019
Linnes’ten SÖZCÜ’ye özel açıklama! Kadıköy’de kazanma zamanı…

SÖZCÜ ÖZEL / MESUT YILDIRIM     GALATASARAY'IN 3-0 kazandığı Yeni Malatyaspor maçının yıldızı Martin Linnes, 90 dakika sonrası SÖZCÜ'nün sorularını yanıtladı. Norveçli bek “İyi oynadım. Kupa maçında istediğimizi alamamıştık. Ancak ligdeki maçta farkımızı ortaya koyduk. Gollerde katkımın olmasına ayrıca çok sevindim. Haftaya Fenerbahçe ile oynayacağız. Zor maç. Herkesin gözü bu müsabakada olacak. Dünyanın gözü üzerimizde olacak” ifadelerini kullandı.

KONTRATI UZATILIYOR

“Şampiyon olmak istiyorsak yenmemiz lazım” diyen Linnes “Kadıköy'de kazanmanın tam zamanı. Uzun zamandır galip gelemiyoruz. Kazanacağımızı hissediyorum ve (20 yıllık) serinin son bulacağını biliyorum. Arkadaşlarla bu konuda konuşuyoruz” dedi. 27 yaşındaki Norveçli bek, Yeni Malatyaspor maçında sarı-kırmızılı takıma bir penaltı kazandırmış, bir golün de hazırlayıcısı olmuştu. Linnes'in sezon sonunda biten sözleşmesinin uzatılması bekleniyor.