SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güven Yalçın: ‘Hakemden topu istedim ilk başta vermedi…’

Çaykur Rizespor Beşiktaş maçında attığı üç golle Adem Ljajic'le birlikte yıldızlaşan Güven Yalçın, maçın ardından yaptığı açıklamada hakemle yaşadığı diyalogu anlattı. Güven Yalçın, "Hakem başta topu vermedi '3 gol attığını bilmiyordum' dedi. İlk 'hat-trick'imde topu götürmek istedim. Sonra hakem de verdi topu... Son golde topun içeri girdiğini gördüm, gol olduğunu biliyordum. Hakemle konuştuk sonra göründü gol olduğu ama öncelikle takım için mutluyum, kazandık. Üç golüm de ikinci planda benim için" dedi.

Güncellenme: 22:49, 08/04/2019
Güven Yalçın: ‘Hakemden topu istedim ilk başta vermedi…’

Beşiktaş’ın deplasmanda Çaykur Rizespor’u 7-2 yendiği maçın ardından 69’da oyuna girip üç gol kaydeden Güven Yalçın müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. 90’da attığı golle ağları delen Güven Yalçın, maçtan sonra hakemle yaşadığı diyaloga da değindi.

Güven Yalçın, “Hakem başta topu vermedi ‘3 gol attığını bilmiyordum’ dedi. İlk ‘hat-trick’imde topu götürmek istedim. Sonra hakem de verdi topu… Son golde topun içeri girdiğini gördüm, gol olduğunu biliyordum. Hakemle konuştuk sonra göründü gol olduğu ama öncelikle takım için mutluyum, kazandık. Üç golüm de ikinci planda benim için” dedi. İLGİLİ HABER Adem Ljajic: `Umarım Beşiktaş`ta kalırım` Adem Ljajic: `Umarım Beşiktaş`ta kalırım`

Yayınlanma Tarihi:22:48,