SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sevillla teknik direktörü Joaquin Caparros lösemi olduğunu açıkladı!

İspanya'nın dev kulüplerinden biri olan Sevilla'nın teknik direktörü Joaquin Caparros,kronik lösemi hastası olduğunu açıkladı. Caparros,"Kronik lösemi hastalığım var ama profesyonel işimi yapmamı engellemiyor." dedi.

Güncellenme: 20:51, 07/04/2019
Sevillla teknik direktörü Joaquin Caparros lösemi olduğunu açıkladı!

Caparros, La Liga’nın 31. haftasında Sevilla’nın deplasmanda Valladolid’i 2-0 yendiği maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, kronik lösemi hastası olduğunu açıkladı.

İspanyol teknik adam Caparros, mesleğinin keyfini çıkarmak istediğini söyleyerek, “Bir meseleyi açıklığa kavuşturmak istiyorum. Kronik lösemi hastalığım var ama profesyonel işimi yapmamı engellemiyor. Hiçbir tedavi görmüyorum. Günlük antrenmanları yapabiliyorum. Başkan ve yönetimin bana verdiği fırsatın tadını çıkartıp devam etmek istiyorum. Herkes rahat olsun. Bu konu hakkında bir daha konuşmayacağım.” yorumunda bulundu.

63 yaşındaki ünlü teknik adam, lösemi hastalığına rağmen hayatını normal bir şekilde sürdürdüğünü açıkladı. TEcrübeli teknik adam futbolculara ve kulübe teşekkür etti.

İspanyol basını da Caparros’un sağlık sorununun profesyonel yaşamında engel taşımadığını vurgulayarak, Sevilla’nın mevcut durumda bir teknik direktör değişikliği düşünmediğini yazdı.

İLGİLİ HABER Messi tarihe geçti! Yeni bir rekor daha kırdı... Messi tarihe geçti! Yeni bir rekor daha kırdı...