SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarlarından Ekrem İmamoğlu’na destek

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 27.haftasında Yeni Malatyaspor ile oynadığı maç için Türk Telekom Stadı'na giden sarı kırmızılı taraftarlar metroda Ekrem İmamoğlu lehine tezahüratlarda bulundu.

Güncellenme: 12:12, 07/04/2019

Yeni Malatyaspor ile oynanacak maç öncesi Türk Telekom Stadı’na giden Galatasaray taraftarlarının Ekrem İmamoğlu için yaptıkları tezahüratlar sosyal medyada paylaşıldı.

Taraftarlar, İstanbul Belediye Başkanlığını kazandığını açıklayan Ekrem İmamoğlu’na destek vererek, “İnlesin tüm ülke zaferinle Ekrem İmamoğlu” tezahüratı yaptı. Sarı kırmızılılar daha son metro girişinde, “Sen gözümün nuru tükenmiş İstanbul’un umudu Ekrem İmamoğlu” sözleriyle tezahüratlarına devam ederek stadın yolunu tuttu.

THY Euroleague’nin 30’uncu ve son haftasında Fenerbahçe taraftarı stadyum çıkışında Ekrem İmamoğlu lehine tezahüratlar yapmıştı. Taraftarlar, “Ekrem İmamoğlu'nun mazbata nerede” diye alkış tutmuştu. İLGİLİ HABER Spor yazarları Galatasaray Yeni Malatyaspor maçı için ne dedi? Spor yazarları Galatasaray Yeni Malatyaspor maçı için ne dedi?