SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Braga Benfica U19 maçının erken bitmesine neden olan trajik haber! Teknik direktör gözyaşlarını tutamadı

Braga ile Benfica genç takımları arasında oynanan maç, Teknik Direktör Artur Jorge'yi gözyaşlarına boğan David Veiga'nın annesinin ölüm haberiyle sarsıldı. Artur Jorge'nin, acı haberi hakeme iletmesinin ardından karşılaşma 90 saniye erken bitti.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 07:36, 08/04/2019
Braga Benfica U19 maçının erken bitmesine neden olan trajik haber! Teknik direktör gözyaşlarını tutamadı

Portekiz’de Braga ile Benfica arasında oynanan U19 karşılaşmasına, herkesi hüzne boğan bir haber damga vurdu. Karşılaşmada son dakikalar oynanırken Braga U19 Teknik Direktörü Artur Jorge, aldığı bir haber sonrası yıkıldı. Braga U19 oyuncusu David Veiga’nın anne ve babasının maçı izlemek için yola çıktıkları sırada trafik kazası geçirmesi, maçın önüne geçti.

Takımında forma giyen genç futbolcu David Veiga’nın annesi Sandro Pinto’nun, oğlunu izlemek için yola çıktığı sırada trafik kazasında öldüğünü öğrenen Artur Jorge, gözyaşlarıyla acı haberi hakeme anlattı. Bunun üzerine hakem, maç 4-2 Benfica U19 takımının üstünlüğü ile devam ederken, karşılaşmanın bitmesine 90 saniye kala son düdüğünü çaldı.

Aynı kazada genç futbolcunun annesi ile birlikte arabada yer alan babasının da durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Braga takımı, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda David Veiga’ya yaşanan acı olay nedeniyle başsağlığı diledi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe taraftarından ölen Ankaragücü taraftarına pankart Fenerbahçe taraftarından ölen Ankaragücü taraftarına pankart

Yayınlanma Tarihi:21:01,