SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bülent Korkmaz: ‘Gol pozisyonları vardı onları kaçırdık’

Bülent Korkmaz: ‘Gol pozisyonları vardı onları kaçırdık’

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ilk yarıda istediklerini yaptıklarını belirterek, yakaladıkları gol pozisyonlarını kaçırdıklarını söyledi.

Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Trabzonspor ile Antalyaspor karşılaştı. Müsabakayı Trabzonspor 4-1 kazandı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, ilk yarıdaki oyunun ikinci yarıda olmadığını vurgulayarak, “Oyun olarak ilk yarıdaki oyunumuz ikinci yarıda yoktu” dedi.

Değerlendirmelerine devam eden Korkmaz, “İkinci yarıdaki oyunumuz istediğimiz gibi değildi. İlk yarıda istediğimizi yaptık. Öne geçtik. Net olarak gol pozisyonları vardı onları kaçırdık. Ama ikinci yarıda daha değişken bir oyun vardı. Hem oyunu hem skoru maalesef Trabzonspor lehine çevirdik” diye konuştu. 05 Nisan 2019 Ünal Karaman: `Direnmeleri mümkün değildi` Trabzonspor Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulunan Ünal Karaman kurdukları baskıya dikkat çekti ve İkinci yarıda daha önde oynadık. Yaptığımız baskıya direnmeleri mümkün değildi dedi. İlgili Haberi Oku