SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şanlıurfalı minik öğrencilerden ‘Fener Ol’ kampanyasına destek! ‘Duyduk ki Ali Koç’un parası azalmış’

Fenerbahçe'nin 'Fener Ol' kampanyasına Şanlıurfa'da yaşayan minik öğrencilerden de destek geldi. Biriktirdikleri harçlıklarını kulübün verdiği hesaba yatıran minik taraftarlar "Fenerbahçe'nin parasının azaldığını duyduk. Bunun için Fenerbahçe için para topladık" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 11:06, 05/04/2019

Fenerbahçe Kulübü’nün resmen başlattığı ‘Fener Ol’ yardım kampanyası için en anlamlı destek Şanlıurfa’da yaşayan ilkokul öğrencilerinden geldi.

Perşembe günü FB TV ekranlarına çıkarak kampanyanın başladığını duyuran Ali Koç’un bu çağrısı sonrasında kısa sürede 2 milyon TL’lik bağış toplandı.

Süresiz olarak devam edecek olan kampanya ile sarı lacivertlilerin ekonomik sıkıntıları aşması hedeflenirken en çok dikkat çeken yardım ise Şanlıurfalı minik öğrencilerden oldu.

Güneydoğu TV’nin haberine göre; özel bir okulun minik öğrencileri, harçlıklarını Ali Koç’a gönderdi.

Mikrofonlara konuşan minik taraftar, “Fenerbahçe’nin parasının azaldığını duyduk. Bunun için arkadaşlarımızla para topladık” ifadelerini kullanırken diğer bir taraftar ise, “Ali Koç’un parasının azaldığını duyduk. Onun için biz de para topladık ve Ali Koç’a yolladık” dedi.

Öte yandan öğrencilerinin yardımı hakkında konuşan öğretmenleri, “Öğrencilerim Fenerbahçe’ye katkıda bulunmak için 3 haftadır kendi aralarında harçlıklarından para biriktirmişler. Ben de bu çabaları boşa gitmesin diye postaneye getirdik. Topladığımı 41 lirayı Ali Koç’a gönderdik. Çocuklarımla gurur duyuyorum. Bu kadar duyarlı olmaları çok hoş bir şey” şeklinde konuştu.

Minik taraftarların bu görüntüleri FB TV ekranlarında da yayınlandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de tarihi kampanya `Fener Ol`un detayları belli oldu Fenerbahçe`de tarihi kampanya `Fener Ol`un detayları belli oldu