SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaraylılar derneğinden Fenerbahçe’ye 1905 TL destek

Galatasaraylılar derneğinden Fenerbahçe’ye 1905 TL destek

Galatasaray derneklerine, Fenerbahçe’nin kampanyasına 1905 TL ile katılım çağrısı...

Konya Galatasaraylılar Derneği ve GS Dernekleri Platformu Başkanı Sıtkı Korkmaz, tüm Galatasaray derneklerini, Fenerbahçe Kulübü'nün başlattığı ‘Fener ol’ kampanyasına ‘Fener ol'mayız ama Fenersiz de ol'mayız’ sloganıyla katılmaya çağırdı.

Konya Galatasaray Taraftarlar Derneği ve Galatasaray Dernekleri Platformu Başkanı Sıtkı Korkmaz yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Kulübü tarafından başlatılan ‘Fener Ol’ projesini değerlendirdi. Konuya Fenerbahçe'nin iç meselesi ya da sadece Fenerbahçelileri ilgilendiren bir durum gözüyle bakmadıklarını ifade eden Sıtkı Korkmaz, “Gerek sportif başarıda gerekse de ekonomik anlamda Fenerbahçe'nin tarihinin en kötü durumunda olması herkesten önce bizleri üzmektedir. Çünkü Galatasaray ruhu, yarışmacı, rekabeti hayatının her anında yaşamak isteyen, dinamizmi seven, dinamizmini korumak için de ezeli rakiplerinin kendisini arzulu bir şekilde takip etmesini umut eden bir ruhtur. Dolayısıyla Fenerbahçe'nin son dönemde içine düştüğü durum en çok da biz Galatasaraylıları üzmektedir. Gerek sportif gerekse de ekonomik anlamda çöken Fenerbahçe'nin olduğu lig, Galatasaray için yarışmasız, tatsız ve tutsuz bir ligdir” dedi.

05 Nisan 2019 Fenerbahçe`de tarihi kampanya `Fener Ol`un detayları belli oldu Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile `Fener Ol` kampanyasının detaylarını açıkladı. İlgili Haberi Oku

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tarafından başlatılan kampanyayı olumlu gördüklerini ifade den Korkmaz projeyi ‘Fener ol'mayız ama Fenersiz de ol'mayız’ sloganıyla desteklerini kaydetti. Korkmaz, “Galatasaray derneklerine çağrıda bulunuyor, Fenerbahçe'nin kampanyasına 1905'er TL katkıda bulunmalarını istiyorum. Konya Galatasaray Taraftarlar Derneği olarak aynı miktarda bir yardımda bulunacağız. Şimdiden kampanyanın hayırlı olmasını diliyor ve Fenerbahçe'nin eski günlerine dönerek arzulu takibini sürdürmesini temenni ediyorum ” diye konuştu.

05 Nisan 2019 Şanlıurfalı minik öğrencilerden `Fener Ol` kampanyasına destek! `Duyduk ki Ali Koç`un parası azalmış` Fenerbahçe`nin `Fener Ol` kampanyasına Şanlıurfa`da yaşayan minik öğrencilerden de destek geldi. Biriktirdikleri harçlıklarını kulübün verdiği hesaba yatıran minik taraftarlar Fenerbahçe`nin parasının azaldığını duyduk. Bunun için Fenerbahçe için para topladık ifadelerini kullandı. İlgili Haberi Oku