SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçeli futbolculardan ‘Fener Ol’ kampanyasına yüzde 10 destek!

Fenerbahçeli futbolculardan ‘Fener Ol’ kampanyasına yüzde 10 destek!

Fenerbahçe'nin 'Fener Ol' kampanyası için sarı lacivertli futbolcular da destek hazırlığında. Futbolcular, aylık maaşlarının yüzde 10'u kadarını bağışlayarak katkı sağlayacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bugün başlatacağı destek kampanyasına Fenerbahçeli bazı futbolcular da destek verecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde “kulübün kurtuluş mücadelesi” olarak görülen ‘Fener Ol’ kampanyası bugün saat 19:07 itibarıyla start alacak.

Kulübe bağış toplayarak ilk etapta UEFA’nın Finansal Fair Play (FFP) şartlarını karşılamak ve takıma yapılacak oyuncu takviyelerinde maddi anlamda destek sağlaması hedeflenen projede hedef, yüksek katılım ile 31 Mayıs’a kadar en az 380 milyon TL toplamak.

Başkan Ali Koç’un FBTV’den yapacağı açıklama ile başlayacak kampanyaya sarı-lacivertli bazı futbolcular da destek verecek.

‘Fener Ol’ kampanyasında taşın altına elini koyacak olan sarı-lacivertli futbolcular, aylık maaşlarının yüzde 10’u kadarını bağışlayarak katkı sağlayacaklar.

04 Nisan 2019 Fenerbahçe`ye ulaşılamıyor... Fenerbahçe tarihi protesto! Sarı-lacivertli kulübün 4 yıl önce Trabzon`da yaşanan silahlı saldırı olayını protestosu gündeme bomba gibi düştü. Bugün Fenerbahçe`nin yayın organlarına ulaşmak isteyenler büyük bir şok yaşadı. Sabah saatlerinden itibaren Fenerbahçe`nin resmi sosyal medya hesaplarına, internet sitesine ve FBTV`ye ulaşılamıyor. Ayrıca Kadıköy Yoğurtçu parkında bulunan Alex de Souza heykelinin de üstü örtüldü. İlgili Haberi Oku