SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de kaptanlardan ‘Fener Ol’ toplantısı… Ortak hareket edecekler

Fenerbahçe’de kaptanlardan ‘Fener Ol’ toplantısı… Ortak hareket edecekler

Fenerbahçeli futbolcular "Fener Ol" kampanyası için bir araya geldi. Maaşı düşük genç oyuncuların sözleri dikkat çekti...

Fenerbahçe'de yerli-yabancı, genç-tecrübeli bütün futbolcular Fener Ol kampanyasına büyük bir maddi destek sağlayacak.

Fenerbahçeli futbolcular, sarı-lacivertli kulübün tarihi önem verdiği “Fener Ol” projesine büyük bir destek verecek.

Kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal, takım arkadaşlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi ve projenin önemini anlattı. Takım arkadaşlarından kampanyaya destek olmasını talep eden kaptanlar, olumlu geri dönüş aldı.

Toplantıda herhangi bir miktar belirtilmediği herkesin istediği kadar maddi destek vereceği öğrenildi. Rakamlar netleşince takım halinde ortak hareket edip rakamı kamuoyununa bildirecekler.

Özellikle takımda en az kazanan bazı genç oyuncuların “Bizlerin kazancı çok değil ama maaşlarımızın en az yüzde 20'sini vermeye hazırız” dedikleri de belirtildi.

04 Nisan 2019 Fenerbahçe`ye ulaşılamıyor... Fenerbahçe`den tarihi protesto! Sarı-lacivertli kulübün 4 yıl önce Trabzon`da yaşanan silahlı saldırı olayını protestosu gündeme bomba gibi düştü. Bugün Fenerbahçe`nin yayın organlarına ulaşmak isteyenler büyük bir şok yaşadı. Sabah saatlerinden itibaren Fenerbahçe`nin resmi sosyal medya hesaplarına, internet sitesine ve FBTV`ye ulaşılamıyor. Ayrıca Kadıköy Yoğurtçu parkında bulunan Alex de Souza heykelinin de üstü örtüldü. İlgili Haberi Oku