SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın kurtuluş reçetesi belli oldu! Sat sat kurtul…

Beşiktaş’ın kurtuluş reçetesi belli oldu! Sat sat kurtul…

Fikret Orman ve yönetimi, 10 milyon Euro’luk bütçe ayıracak. Bütçenin artışı Medel, Roco, Oğuzhan, Quaresma ve Larin’in satışından gerçekleşecek

Mayısta seçime gidecek olan Fikret Orman ve yönetimi, yaz transfer dönemindeki politikasını belirledi.

Kulübü hiçbir şekilde maddi zarara uğratmayacağının altını çizen Orman, transfer bütçesini 10 milyon Euro olarak belirledi. Bu bütçe içinde 6.5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonu bulunan Adem Ljajic de yer alıyor.

Yönetim, Boşnak asıllı Sırp yıldızı 6 milyon Euro'nun aşağısında bir rakamla almak istiyor.

Bütçeye yapılacak olan katkılar kulübün kasasından çıkmayacak. Orman, futbolcu satışlarından bir havuz yapmayı hedefliyor.

Medel, Roco, Oğuzhan, Quaresma ve Larin'in satışından elde edilecek gelir önemli bir kaynak olacak.

COPA AMERICA BEKLENECEK

Sezon sonunda satılması beklenen Gary Medel ve Enzo Roco için Copa America beklenecek. Medel'e İngiltere'den taliplerin olduğu bilinirken Roco'ya da İspanyol kulüpler ile Güney Amerika temsilcilerinin ilgisi var. Bu nedenle siyah-beyazlı yönetim, haziranda başlayacak Güney Amerika Kupası'nı bekleyecek.

03 Nisan 2019 Beşiktaş`ta erkek basketbolculardan boykot kararı Beşiktaş`ta sezon başından bu yana futbolculara yapılan ve yapılaması gereken ödemelerin gecikmesi ile ilgili yaşanan olaylar, futbol takımının UEFA`dan ceza alacağı ihtimalini dahi tartışılır hale getirdi. İlgili Haberi Oku