SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aras Özbiliz oyuna girmeyi reddetti kadro dışı kaldı!

Aras Özbiliz oyuna girmeyi reddetti kadro dışı kaldı!

Hollanda'nın Williem II takımında kiralık olarak forma giyen Aras Özbiliz, Fortuna Sittard maçında oyuna girmeyi reddetti. Özbiliz yaptığı bu hareketin ardından Hollanda ekibinde kadro dışı bırakıldı.

Beşiktaş’ın sezon başında Hollanda Ligi ekiplerinden Willem II’ye kiraladığı Aras Özbiliz, son hafta oynanan Fortuna Sittard maçında oyuna girmeyi reddedince Hollanda’da gündeme oturdu.

Willem’in Fortuna Sittard’ı 3-2 yendiği maçta oyuna girmeyi reddeden Aras Özbiliz, yaptığı bu hareketin ardından Hollanda ekibi tarafından disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı kaldı.

BONSERVİSİNİ ALMAKTAN VAZGEÇTİLER

Hollanda ekibinin Aras’ın bu hareketlerinden sonra bonservisini alma konusunda vazgeçtiği ve 29 yaşındaki futbolcunun sezon sonunda Beşiktaş’a döneceği belirtildi.

Beşiktaş’ın ardından Hollanda’da da aradığını bulamayan Aras, Willem ile 14 maça çıkarken 1 gol ve 2 asist kaydetti.

01 Nisan 2019 Fikret Orman: `Birbirinden önemli projeleri hayata geçireceğiz` Beşiktaş Kulübü Fikret Orman, kulüp dergisinin nisan ayı sayısına yazdığı yazısında, geçtiğimiz ay yaşanan gelişmelerle ilgili bilgiler verdi. Orman, birçok projeleri olduğunu da belirterek, Bütün projelerimizi hayata geçireceğiz açıklamasını yaptı. İlgili Haberi Oku