SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mauricio Pochettino: ‘Liverpool’dan çok daha iyiydik’

İngiltere Premier Lig'de Liverpool'a 2-1 mağlup olan Tottenham menajeri Mauricio Pochettino, maçın ardından yenilgiyi hak etmediklerini söyledi.

Güncellenme: 03:20, 01/04/2019
Mauricio Pochettino: ‘Liverpool’dan çok daha iyiydik’

Tottenham’ın menajeri Mauricio Pochettino, Liverpool’a 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“DAHA İYİ OYNADIK”

Liverpool’dan daha iyi oynadıklarını vurgulayan Pochettino, “Çok hayal kırıklığı yaşadım ama performanstan ötürü gururluyum. İkinci yarıda Liverpool’dan çok daha iyi oynadık. Takımdan görmek istediğim buydu.” dedi.

“OYUNCULARIM KAHRAMAN”

Rakibin kalitesine vurgu yapan Pochettino, “Fabinho ve Keita gibi 100 milyon euro eden orta saha oyuncularının yedek kulübesinde oturması ve rakibi domine etmemiz biraz komikti. Liverpool inanılmaz bir kaliteye sahip. Futbolda bazen kazanmayı hak edersin ve kazanamazsın. Oyuncularım kahramandır” şeklinde konuştu.

“MİNİ BİR LİG VAR”

Pochettino sözlerini, “Liverpool ve Manchester City şampiyonluk için savaşıyorlar. Onlara yakın olmadığımız için üzgünüz. Şu an mini bir lig var önümüzde. Son 7 maçta en iyisini yaparak ilk 4’te bitirmek istiyoruz” ifadeleriyle tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:03:18,