SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vagner Love’dan Beşiktaş ve Fikret Orman itirafı!

Beşiktaş ile sözleşmedini feshettikten sonra Brezilya'nın Corinthians takımına transfer olan Vagner Love, transfer süreci hakkında açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 11:18, 30/03/2019
Vagner Love’dan Beşiktaş ve Fikret Orman itirafı!

Beşiktaş’tan ayrıldıktan sonra Brezilya Ligi takımlarından Corinthians’a transfer olan Vagner Love, Brezilya basınına transfer sürecini anlattı.

Beşiktaş’ta oynarken Corinthianst’tan önce Santos ile anlaştığını söyleyen Love, ”Santos ile her konuda anlaşmıştık. Transfere hazırlanıyordum ama Beşiktaş Başkanı, imza sırasında bir anda ortadan kayboldu. Transferin son aşamasında kayboldu.” sözlerini kullandı.

”BEŞİKTAŞ’TAN AYRILIRKEN ÇOK DÜŞÜNMEDİM”

Brezilya’ya dönmesi hakkında da konuşan tecrübeli forvet, ”Çok şükür Corinthians’tayım. Burası bildiğim bir yer ve döndüğüm için çok mutluyum. İşlerin kendiliğinden akıp gitmesini seven bir adamım. Beşiktaş’tan ayrılırken de fazla düşünmedim. Beni isteyen tek takım Corinthians oldu ve ben de büyük bir mutlulukla imza attım.” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: `Yeniden yapılanmaya gireceğiz...` Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: `Yeniden yapılanmaya gireceğiz...`