SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Suudi Arabistan’da Cüneyt Çakır tepkisi!

Suudi Arabistan Ligi'nde Al Hassr'ın evinde Al Hilal'i 3-2 mağlup ettiği maçı yöneten Cüneyt Çakır eleştirilerin hedefi haline geldi. Liderliği kaybeden Al Hilal cephesi Çakır'a tepki gösterdi.

Güncellenme: 16:25, 30/03/2019
Suudi Arabistan’da Cüneyt Çakır tepkisi!

SKOR DIŞ HABERLER / Suudi Arabistan’da şampiyonluk yarışı veren Al Hassr ile Al Hilal’in karşı karşıya geldiği maçta düdük çalan FIFA korkartlı hakemimiz Cüneyt Çakır’a maçın ardından tepki yağdı.

Mücadelenin uzatma dakikalarında yedikleri golle 3-2 mağlup olan ve Al Hassr’a liderlik koltuğunu veren Al Hilal mağlubiyetten sonra Cüneyt Çakır’a yüklendi.

Mavi beyazlıların Sırp futbolcusu Milos Degenek verdiği röportajda maçı hakem yüzünden kaybettiklerini savunarak “Maçın hakemi bir çok kararında rakip takım lehine taraflıydı. Hakem iyi değildi, maçı kaybettik. Ligi kaybetmedik ama üç puan kaybettik” ifadelerini kullandı.

Takımın eski futbolcularından Zakaria Nasif de katıldığı bir TV programında maçı yorumlarken Cüneyt Çakır'ın yönetimini sert bir dille eleştirdi ve Çakır’ın adil olmadığını belirtti.

Cüneyt Çakır 5 golün atıldığı maçın 67.dakikasında Al Hilalli Mohammed Kanoo’yu kırmızı kartla oyun dışına göndermişti.

İLGİLİ HABER Cüneyt Çakır`ın yönettiği maçta kazanan Al Nassr! Cüneyt Çakır`ın yönettiği maçta kazanan Al Nassr!