SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kadın muhabiri dudağından öpen Kubrat Pulev’in lisansı askıya alındı

Kazandığı boks maçı sonrası kendisiyle röportaj gerçekleştiren Jennifer Ravalo adlı kadın muhabiri dudağından öpen Bulgar boksör Kubrat Pulev'in lisansı Kaliforniya Eyalet Spor Komisyonu tarafından askıya alındı.

Güncellenme: 14:02, 30/03/2019

SKOR DIŞ HABERLER / 23 Mart'ta Rumen rakibi Bogdan Dinu'yu Kaliforniya'da mağlup eden Kubrat Pulev, müsabakadan sonra kanlar içinde verdiği röportajla ve röportajın sonunda muhabiri dudağından öperek büyük bir skandala imza atmıştı.

Maçın ardından Vegas Sports Daily muhabiri Jenny SuShe'nin sorularını yanıtlayan Pulev, karşılaşmayı değerlendirdikten sonra SuShe'den gelen “Tyson Fury, Tom Schwarz'u mağlup ederse sıradaki şans size gelmeli mi” sorusuna “Evet, kesinlikle” cevabını verdi ve bir anda SuShe'yi dudağından öptü.

Yaşanan bu skandal görüntünün ardından Pulev’e dava açan kadın muhabir Jennifer Ravalo, kendisini canlı yayında öpen Pulev’in lisansının iptal edilmesini istemişti. Olayların ardından Kaliforniya Eyalet Spor ünlü boksörün lisansının askıya alındığını açıkladı. Yapılan açıklamada Tyson Fury ile ilgili bir soru üzerine kadın muhabire cinsel tacizde bulunan 37 yaşındaki boksörün yaptığı davranışın “iğrenç, nahoş ve yasa dışı” olduğu vurgulandı.

İLGİLİ HABER Kubrat Pulev`in tacizine uğrayan Jenny Sushe yaşananları anlattı! Kamera kapandıktan sonra... Kubrat Pulev`in tacizine uğrayan Jenny Sushe yaşananları anlattı! Kamera kapandıktan sonra...

Olay sonrası Pulev’e dava açan Ravalo ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada Bulgar boksörün kameralar kapandıktan sonra da tacize devam ederek kendisini kalçasından yakaladığını ve ardından da kahkaha attığını ifade etti.