SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın iki yıldızı Oğuzhan ve Karius eriyor!

Beşiktaş'ın iki yıldızı Oğuzhan Özyakup ve Loris Karius, siyah-beyazlı takımda en çok değer kaybeden oyuncular olarak dikkat çekiyor.

Güncellenme: 15:28, 30/03/2019
Beşiktaş’ın iki yıldızı Oğuzhan ve Karius eriyor!

Beşiktaş’ta iki yıldız Loris Karius ve Oğuzhan Özyakup, en çok değer kaybeden isimler oldu.

Liverpool'dan kiralanan Karius'un ocakta 9.5 milyon Euro olan piyasa değeri 7 milyon Euro'ya kadar geriledi. Siyah-beyazlılarda sergilediği kötü performansla kulübü Liverpool'un da yaz transfer döneminde Karius'u satmayı planladığı öğrenildi.

Oğuzhan Özyakup'un piyasa değeri ise 6.5 milyon Euro'dan 5 milyon Euro'ya kadar geriledi. Şenol Güneş'in A Milli Takım kadrosuna davet ettiği ama Arnavutluk ve Moldova maçlarında şans vermediği Oğuzhan Özyakup da topun ağzında…

Yönetim, gelecek tekliflere sıcak bakıyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: `Yeniden yapılanmaya gireceğiz...` Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: `Yeniden yapılanmaya gireceğiz...`

ATLETICO MADRID’İN GÖZÜ DORUKHAN’DA

Öte yandan son dönemin yükselen yıldızı Dorukhan Toköz'ün adı Avrupa kulüpleriyle anılmaya başladı. Dorukhan'ın menajeri Necdet Ergezen, “Genoa, Dorukhan'a talip oldu. İlgilendiklerini bana söylediler. Önerdikleri rakamı Beşiktaş'a ilettim. Beşiktaş da o rakamlara olmayacağını söyledi. Atletico Madrid direkt beni aramadı; fakat başka menajerler vasıtasıyla benimle iletişime geçti” dedi.

İLGİLİ HABER Ukrayna devi Shakhtar Donetsk 5 yıldır stadyumsuz! Ukrayna devi Shakhtar Donetsk 5 yıldır stadyumsuz!