SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray UEFA Kulüp Lisansı için koşulları yerine getirdi: ‘Zorunlu 75 milyon TL…’

Galatasaray UEFA Kulüp Lisansı için koşulları yerine getirdi: ‘Zorunlu 75 milyon TL…’

Galatasaray, borçsuzluk belgesini alarak UEFA Kulüp Lisansı için gerekli koşulları yerine getirdi. Sarı-kırmızılılar 31 Mart'a kadar ödenmesi gereken 75 milyon TL'nin ödendiğini açıkladı.

Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile 31 Mart 2019’a kadar ödenmesi gereken 75 milyon TL’nin ödendiğini ve borçsuzluk belgesinin alınarak UEFA Kulüp Lisansı için gerekli koşulların yerine getirildiğini açıkladı. İşte o açıklama; “31 Mart 2019 tarihine kadar ödenmesi zorunlu 75 milyon TL ödenerek; 2019-2020 sezonu UEFA Avrupa ve Ulusal Kupalara katılım için şart olan borçsuzluk belgesiyle, UEFA Kulüp Lisansı için gerekli koşullar yerine getirilmiştir.

Camiamıza ve Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü” 29 Mart 2019 Duygun Yarsuvat: Dağdan inip şehirliyi kovamazsın lafını Cengiz`e söyledim Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat tartışılan sözlerine açıklık getirdi: “Genel kurul sonrası yapılmış bir açıklama değil. Isıtılıp servis ediliyor. Taraftarın tepkisini görüyorum.Kulübü taraftar yönetmiyor. Genel kurul, Galatasaray menfaatinin dışında hiçbir şey düşünmez” İlgili Haberi Oku