SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eskişehirspor’dan Fenerbahçe’ye teşekkür!

Eskişehirspor’dan Fenerbahçe’ye teşekkür!

Fenerbahçe ile hazırlık karşılaşmasında mücadele eden Spor Toto 1. Lig ekibi Eskişehirspor, internet sitesinden yaptığı açıklama ile sarı lacivertli kulübe gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor’un yönetim kurulu, dün İstanbul’da Fenerbahçe ile yaptıkları hazırlık maçında kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür mesajı yayımladı.

Kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde kulübümüzü misafir eden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç, Fenerbahçe yönetim kurulu üyeleri ve teknik kadroya, Eskişehirspor’a gösterdikleri ilgi ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkürü borç biliriz.”

Sarı-lacivertliler, Jailson, Soldado ve İsmail Köybaşı’nın (2) attığı gollerle hazırlık maçında Eskişehirspor’u 4-0 mağlup etmişti.

29 Mart 2019 Nabil Dirar: Ölmek gerekecekse ilk ölmesi gereken kişi benim Fenerbahçe`nin mücadele gücü yüksek ve yetenekli oyuncularından Nabil Dirar; takımın durumu, yaklaşan Galatasaray derbisi, kadro dışı kaldığı süreç ve çeşitli konularda önemli açıklamalarda bulundu. Nabil Dirar, ``Ali Koç daha çok gençlere yönelmeye gayret gösteriyor. Türkiye`de bir eğitimin, altyapının olduğu imajını vererek, Fenerbahçe`nin geleceğini hazırlıyor`` dedi. İlgili Haberi Oku