SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eski hocası açıkladı! ‘Fatih Öztürk Galatasaray ile söz kesti’

Eski hocası açıkladı! ‘Fatih Öztürk Galatasaray ile söz kesti’

Akhisarspor'un eski teknik direktörü Safet Susic'in ekibinde yer alan Fevzi Layiç, 32 yaşındaki kaleci Fatih Öztürk'ün Galatasaray'la anlaştığını söyledi.

Galatasaray’ın Fatih Öztürk’ü transfer edeceği söylentilerine ilişkin en çarpıcı açıklama 32 yaşındaki kalecinin eski hocasından geldi…

Bir dönem Fenerbahçe formasını terleten ve son olarak Akhisarspor’da Safet Susic’in ekibinde yer alan Fevzi Layiç, eski öğrencisi Fatih Öztürk hakkında açıklamalarda bulundu.

Radyospor’a konuşan Fevzi Layiç, “Fatih Öztürk’ü Akhisarspor’a inanarak ve güvenerek transfer ettik. Fatih’in transferini sıfır maliyete bitirdik. Bundan 10 gün önce Fatih ile telefonda konuştum, Galatasaray’ın kendisine ilgisinin olduğunu ve söz kestiklerini söyledi. Fatih Öztürk, Galatasaray’a transfer olabilir” diye konuştu.

‘Beşiktaş’ta kalacağını düşünüyorum’

Kuzeni Adem Ljajic’in Beşiktaş’ta kalacağını düşündüğünü ifade eden Fevzi Layiç, “Ljajic, Beşiktaş’a kiralık olarak geldi. Beşiktaş sezon sonunda Ljajic’in sözleşmesini 6 milyon euro’ya uzatabiliyor. Ljajic’ten Şenol Güneş ve ekibi memnun. Ben, gelecek sezon Adem Ljajic’in Beşiktaş’ta kalacağını düşünüyorum” dedi.

27 Mart 2019 14 yaşındaki Galatasaraylı Beknaz Almazbekov`ın hareketi dünya basınında! Galatasaray U14 takımı kaptanı Beknaz Almazbekov`un fair play örneği dünya basınında manşetlere taşındı. Belçika`da yılın fair play ödülünün genç futbolcuya verileceği iddia edildi. İlgili Haberi Oku