SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Mor yeniden affedildi! ‘Kendisi için ödenen paraların farkında!’

Celta Vigo'da defalarca kadro dışı bırakılan ve sık sık gündeme gelen 22 yaşındaki milli futbolcu Emre Mor, takımın teknik direktörü Fran Escriba tarafından affedildi. Escriba, "Emre Mor'un hala biraz iletişim problemi var. Uzun süredir takımla birlikte çalışmıyordu. Antrenmanlarda takımla beraber çalışıyor. Bu sorununa rağmen oynayabileceğine inanıyorum. Umarım yanılmam" dedi.

Güncellenme: 21:56, 29/03/2019
Emre Mor yeniden affedildi! ‘Kendisi için ödenen paraların farkında!’

İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo’da forma giyen son üç teknik direktör tarafından kadro dışı bırakılan milli futbolcu Emre Mor için takımın teknik direktörü Fran Escriba yeniden yeşil ışık yaktı.

Performansının dışında bu sezon disiplinsiz davranışları nedeniyle pek çok kez gündeme gelen Emre Mor hakkında konuşan Escriba, “Emre Mor’un hala biraz iletişim problemi var. Uzun süredir takımla birlikte çalışmıyordu. Antrenmanlarda takımla beraber çalışıyor. Bu sorununa rağmen oynayabileceğine inanıyorum. Umarım yanılmam” dedi.

‘Ödenen paraların farkında!’

Emre Mor’un hatalarının farkında olduğunu söyleyen Fran Escriba, “Emre, kendisi için ödenen paraların farkında. Yaptığı hataların da ne olduğunu iyi biliyor. Oynamak ve takıma yardım etme konusunda kendisinde ışık görüyorum. İstekli davranıyor” ifadelerini kullandı.

Escriba, Emre Mor’un sezonun geri kalanında takıma katkı vereceğine inandığını söyledi. Emre Mor bu sezon yalnızca 8 maçta forma giydi. İLGİLİ HABER Galatasaray`ın radarındaydı, kulübüyle yollarını ayırdı! Fernandes`in Lokomotiv macerası sona erdi Galatasaray`ın radarındaydı, kulübüyle yollarını ayırdı! Fernandes`in Lokomotiv macerası sona erdi