SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hatıra fotoğrafına giremeyince ağlayan minik taraftarı Olcay Şahan teselli etti

Trabzonspor'un antrenmanını ziyaret eden Ticaret İlkokulu öğrencileri yazdıkları mektupları futbolculara vererek şiir okudu. Hatıra fotoğrafı çekiminde yer almayan ve kenarda ağlamaya başlayan Ömer Reis adlı bir öğrenciyi Olcay Şahan teselli etmeye çalıştı.

Güncellenme: 16:59, 28/03/2019
Hatıra fotoğrafına giremeyince ağlayan minik taraftarı Olcay Şahan teselli etti

Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında 5 Nisan Cuma günü sahasında Antalyaspor’u konuk edecek olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürüyor.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmana sakatlığı bulunan Onazi, izinli olan Uğurcan ve milli takım kamplarından henüz dönmeyen Novak, Ekuban ve Tunahan katılmadı. Antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Abdülkadir Ömür, Joao Pereira, Kamil Ahmet ve Vahid Amiri ikinci bölümde ise takımdan ayrı olarak çalışma yaptı. Antrenmana geçtiğimiz günlerde altyapıya geri gönderilen Oğuzhan, Kerem, Behlül ve Berkay da katıldı. Bordo-mavililer kondisyon çalışması ile başlayan antrenmanın ikinci bölümünde tam sahada çift kale maç yaptı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, bir taraftan bu sezonun kalan haftalarında puan kaybı yaşamamak için antrenmanların temposunu her geçen gün artırırken, bir taraftan da oyuncu takibine devam ediyor. Karaman son olarak 1461 Trabzon teknik heyeti ile yaptığı değerlendirmeler sonucunda üç oyuncu Ahmet Eren, Serkan Asan ve Mert Kurt'u A takım antrenmanlarına aldı.

MİNİK TARAFTARI OLCAY ŞAHAN TESELLİ ETTİ

Trabzonspor’un antrenmanını ziyaret eden Ticaret İlkokulu öğrencileri yazdıkları mektupları futbolculara vererek şiir okudu.

Daha sonra gerçekleşen hatıra fotoğrafı çekiminde yer almayan ve kenarda ağlamaya başlayan Ömer Reis adlı bir öğrenciyi Olcay Şahan teselli etmeye çalıştı ancak ikna edemedi. Kulüp yetkilileri minik öğrenciyi, önümüzdeki günlerde ailesiyle birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne davet etti.

Trabzonspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarını yarın basına kapalı olarak gerçekleştireceği çalışma ile sürdürecek.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`dan Filip Novak`ın sakatlığına ilişkin açıklama! Trabzonspor`dan Filip Novak`ın sakatlığına ilişkin açıklama!

Yayınlanma Tarihi:16:58,