SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Malatya Yeşilyurt Belediyespor şampiyonluk primlerini güncelledi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de lider Şarkışla takımını farklı yenerek iddiasını ortaya koyan Malatya Yeşilyurt Belediyespor şampiyonluğa inanıyor.

Güncellenme: 13:19, 27/03/2019
Malatya Yeşilyurt Belediyespor şampiyonluk primlerini güncelledi

Hayati Palancı yönetiminde son yılların en başarılı sezonunu yaşayan Malatya ekibinde, Şarkışla karşısında alınan 4-0'lık galibiyet sonrası yönetimin şampiyonluk primlerini güncellediği öğrenildi. Son haftalarına girilen BAL'da 3 puan farkla ikinci sırada yer alan Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da yönetimin Palancı ve öğrencilerine doping etkisi yapacak bir şampiyonluk primi açıkladığı ifade ediliyor.

Bu arada Malatya Yeşilyurt Belediyespor yönetiminin bu sezon galibiyet ortalamasını 2,80'de tutarak, büyük bir başarı tablosu ortaya koyan Hayati Palancı ve ekibiyle yeni sezon için de anlaşmayı düşündüğü belirtiliyor. Önümüzdeki sezon için tecrübeli teknik adamla yeniden anlaşmayı düşünen yönetimin, imza için sezonun tamamlanmasını beklediği öğrenildi. Bu arada Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da liglere verilen yerel seçim arasından dolayı futbolculara bugün itibariyle 5 gün izin verildiği belirtildi.

Takım aranın ardından Elbistan Belediyespor maçı hazırlıkları için yeniden toplanacak.

İLGİLİ HABER Bucaspor`dan kritik maç öncesi açıklama Bucaspor`dan kritik maç öncesi açıklama