SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kobe Bryant, ‘doğruluk’ dedi, inek dilinden kurtuldu ama gündeme oturdu!
NBA

Kobe Bryant, ‘doğruluk’ dedi, inek dilinden kurtuldu ama gündeme oturdu!

ABD'li efsane basketbolcu Kobe Bryant, katıldığı bir televizyon programında verdiği cevapla gündeme damga vurdu. "Doğruluk mu, cesaret mi" oyununda inek dili yemek yerine cevap vermeyi tercih eden efsane, tüm zamanların en iyisi sıralamasında kendisini ilk sıraya, Michael Jordan'ı iki, LeBron James'i ise üçüncü sıraya koydu!

NBA’in efsane isimlerinden Kobe Bryant, ülkesinde katıldığı “Late Late Show with James Corden” adlı ‘talk-show’da gündeme damga vuran bir harekete imza attı. Ünlü model Cara Delevingne ve sunucu James Corden’la ‘doğruluk mu, cesaret mi’ adlı oyuna benzer bir oyun oynayan Bryant, “Michael Jordan, LeBron James ve kendini, en iyiden en kötüye sırala ya da bütün halindeki inek dilinden bir parça ye” sorusuna kararsız kalsa da cevap verdi.

Los Angeles Lakers formasıyla 5 NBA şampiyonluğu elde eden ve tüm zamanların en iyi oyuncuları arasında gösterilen 40 yaşındaki eski basketbolcu, sporseverlerin zaman zaman tartıştığı “tüm zamanların en iyisi” sorusuna tereddütte kalsa da yanıt verdi. Seyircilerin kahkahaları arasında bütün inek dilini ağzına götüren Bryant, vazgeçerek “Ben, MJ ve LeBron” diyerek sıralamasını yaptı.

Programda başka eğlenceli ve tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan 33 bin 643 sayı ile tüm zamanların en skorer üçüncü oyuncusu Kobe Bryant, “Ben maçları kenardan izleyen ünlüleri fark etmezdim” dedi. Cara Delevingne, “Rihanna ile maça gittiğimizde kesinlikle birkaç oyuncu Rihanna’nın orada olduğunun farkındaydı” derken Kobe’nin cevabı, “Muhtemelen o oyuncular şampiyonluk kazanmamıştır” cevabını verdi.

27 Mart 2019 Cedi`den 15 sayı; Young ise Jordan ve Curry`i geçti... Cedi Osman`ın 15 sayı ve 7 ribauntla oynadığı maçta Cleveland Cavaliers`ı 116-106 yenen Boston Celtics play-off`u garantilerken; Atlanta Hawks`ın çaylağı Trae Young da Pelicans karşısındaki 33 sayı, 12 asistlik performansıyla Michael Jordan ve Curry`yi geride bıraktı. İlgili Haberi Oku