SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kobe Bryant, ‘doğruluk’ dedi, inek dilinden kurtuldu ama gündeme oturdu!

ABD'li efsane basketbolcu Kobe Bryant, katıldığı bir televizyon programında verdiği cevapla gündeme damga vurdu. "Doğruluk mu, cesaret mi" oyununda inek dili yemek yerine cevap vermeyi tercih eden efsane, tüm zamanların en iyisi sıralamasında kendisini ilk sıraya, Michael Jordan'ı iki, LeBron James'i ise üçüncü sıraya koydu!

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 19:03, 27/03/2019
Kobe Bryant, ‘doğruluk’ dedi, inek dilinden kurtuldu ama gündeme oturdu!

NBA’in efsane isimlerinden Kobe Bryant, ülkesinde katıldığı “Late Late Show with James Corden” adlı ‘talk-show’da gündeme damga vuran bir harekete imza attı. Ünlü model Cara Delevingne ve sunucu James Corden’la ‘doğruluk mu, cesaret mi’ adlı oyuna benzer bir oyun oynayan Bryant, “Michael Jordan, LeBron James ve kendini, en iyiden en kötüye sırala ya da bütün halindeki inek dilinden bir parça ye” sorusuna kararsız kalsa da cevap verdi.

Los Angeles Lakers formasıyla 5 NBA şampiyonluğu elde eden ve tüm zamanların en iyi oyuncuları arasında gösterilen 40 yaşındaki eski basketbolcu, sporseverlerin zaman zaman tartıştığı “tüm zamanların en iyisi” sorusuna tereddütte kalsa da yanıt verdi. Seyircilerin kahkahaları arasında bütün inek dilini ağzına götüren Bryant, vazgeçerek “Ben, MJ ve LeBron” diyerek sıralamasını yaptı.

Programda başka eğlenceli ve tartışma yaratacak açıklamalarda bulunan 33 bin 643 sayı ile tüm zamanların en skorer üçüncü oyuncusu Kobe Bryant, “Ben maçları kenardan izleyen ünlüleri fark etmezdim” dedi. Cara Delevingne, “Rihanna ile maça gittiğimizde kesinlikle birkaç oyuncu Rihanna’nın orada olduğunun farkındaydı” derken Kobe’nin cevabı, “Muhtemelen o oyuncular şampiyonluk kazanmamıştır” cevabını verdi.

İLGİLİ HABER Cedi`den 15 sayı; Young ise Jordan ve Curry`i geçti... Cedi`den 15 sayı; Young ise Jordan ve Curry`i geçti...

Yayınlanma Tarihi:18:36,