SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ersun Yanal’ın milli mutluluğu

Ersun Yanal’ın milli mutluluğu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, milli takımlarda forma giyen oyuncularının formundan dolayı oldukça mutlu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, milli arada ülkelerinin takımlarına giden futbolcuların gösterdiği başarılı performanstan dolayı çok mutlu.

Özellikle Hasan Ali Kaldırım'ın A Milli Futbol Takımı, Elif Elmas'ın Makedonya, Zajc'ın ise Slovenya'yla gol atıp etkili performanslar göstermesi, Yanal'ın da yüzünü güldürdü.

Yanal, Isla'nın Şili'yle, Berke Özer'in de 19 Yaş Milli Takımı'ndaki performansını yakından takip ettirdi.

ÖZEL TEBRİK

Ersun Yanal, milli takımda başarılı performans gösteren futbolcularını da özel olarak tebrik etti. Hasan Ali Kaldırım, Elif Elmas ve Zajc'ı özel olarak arayan Yanal, attığı gollerden dolayı oyuncularını kutladı.

SAKATLIK OLMADAN DÖNDÜLER

Milli takımdaki futbolcuların herhangi bir sakatlık yaşamaması da Yanal'ın sevindirdi.

Kalan 8 haftada 24 puan hedefleyen Yanal, her futbolcusunda maksimum katkıyı almak istiyor. Bu yüzden milli oyuncuların sakatlık yaşamaması ve form grafiği yüksek olarak takıma dönecek olması Yanal'ın elini kuvvetlendirecek.

27 Mart 2019 Ali Koç`un yeni kurtuluş planı: 80 bin üye! Yönetim, şu anda 32 bin olan kongre üye sayısını 70-80 bine yükseltmeyi hedefliyor. Başkan Ali Koç, toplamda 400 milyon TL gelir yaratması beklenen proje için “Hayallerimden biri” dedi İlgili Haberi Oku