SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bayern Münih’ten tarihi imza! Lucas Hernandez, Bayern Münih’te

Bayern Münih’ten tarihi imza! Lucas Hernandez, Bayern Münih’te

Bayern Münih, Atletico Madrid forması giyen Fransız oyuncu Lucas Hernandez'i 80m€ serbest kalma bedeliyle kadrosuna kattı. Bundesliga ve Bayern tarihinin en pahalı oyuncusu olan 23 yaşındaki sol bekin Bayern'le imzaladığı 5 yıllık sözleşmesi 1 Temmuz'da başlayacak!

Bayern Münih, Atletico Madrid forması giyen Fransız sol bek Lucas Hernandez’i 80 milyon Euro bonservis bedeliyle renklerine bağladığını açıkladı.

Kulüp resmi Twitter hesabından, Atletico Madrid’in sol beki Lucas Hernandez’in 80 milyon euroluk fesih maddesini karşıladığını ve oyuncuyla 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak şekilde 5 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Fransa’nın 2018 Dünya Kupası’nda zafere ulaşan kadrosunda da yer alan 23 yaşındaki futbolcusu 80 milyon Euro’luk bonservis ücretiyle Bundesliga ve Bayern Münih tarihinin en pahalı oyuncusu oldu.

27 Mart 2019 Kobe Bryant, `doğruluk` dedi, inek dilinden kurtuldu ama gündeme oturdu! ABD`li efsane basketbolcu Kobe Bryant, katıldığı bir televizyon programında verdiği cevapla gündeme damga vurdu. Doğruluk mu, cesaret mi oyununda inek dili yemek yerine cevap vermeyi tercih eden efsane, tüm zamanların en iyisi sıralamasında kendisini ilk sıraya, Michael Jordan`ı iki, LeBron James`i ise üçüncü sıraya koydu! İlgili Haberi Oku