SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altınordu heyeti Katar’da

İzmir ekibi Altınordu Katar'da sağlık zirvesine katıldı. Altınordu heyeti, burada dev takımlara hizmet vermiş olan Profesör Valter di Salvo ile bir araya geldi.

Güncellenme: 11:59, 27/03/2019
Altınordu heyeti Katar’da

Altınordu Kulüp Doktoru Gürbey Kahveci, Performans Başantrenörü Sezgin Takmaz ve Fizyoterapist Kazım Bayram, Katar’da bulunan ve dünyada sporcu sakatlıklarının önlenmesi konusundaki en iyi kurumlardan biri olarak kabul edilen Aspetar Sports Medicine’ı ziyaret etti. Sportif Etkinlikler Direktörü Murat Korkmaz’ın da eşlik ettiği ziyarette heyet, spor tıbbının en iyi hekimleri ile görüştü, gelişmeleri yerinde takip ederek incelemelerde bulundu.

İLGİLİ HABER Altınordu`nun başarılı kalecisine Beşiktaş yolu gözüktü Altınordu`nun başarılı kalecisine Beşiktaş yolu gözüktü

İngiltere Milli Takımı’nın yanı sıra Lazio, Real Madrid ve Manchester United gibi üst düzey ekiplerde performans direktörü olarak görev yapan Profesör Valter di Salvo ile de bir araya gelen Altınordu, tüm görüşmelerinde sporcu sağlığı, karşılıklı iş birlikleri ve turnuvalar ile ilgili önemli adımlar attı.

İLGİLİ HABER İstanbulspor`un Kırım ekibiyle oynayacağı maç iptal... Rus Büyükelçiliğinden `tahrik edici mesaj`! Son dakika haberleri İstanbulspor`un Kırım ekibiyle oynayacağı maç iptal... Rus Büyükelçiliğinden `tahrik edici mesaj`! Son dakika haberleri