SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Altınordu heyeti Katar’da

Altınordu heyeti Katar’da

İzmir ekibi Altınordu Katar'da sağlık zirvesine katıldı. Altınordu heyeti, burada dev takımlara hizmet vermiş olan Profesör Valter di Salvo ile bir araya geldi.

Altınordu Kulüp Doktoru Gürbey Kahveci, Performans Başantrenörü Sezgin Takmaz ve Fizyoterapist Kazım Bayram, Katar’da bulunan ve dünyada sporcu sakatlıklarının önlenmesi konusundaki en iyi kurumlardan biri olarak kabul edilen Aspetar Sports Medicine’ı ziyaret etti. Sportif Etkinlikler Direktörü Murat Korkmaz’ın da eşlik ettiği ziyarette heyet, spor tıbbının en iyi hekimleri ile görüştü, gelişmeleri yerinde takip ederek incelemelerde bulundu.

27 Mart 2019 Altınordu`nun başarılı kalecisine Beşiktaş yolu gözüktü SPOR Toto 1. Lig`de Play-Off hesapları yapan Altınordu`da kaleci Erce Kardeşler`e Beşiktaş yolu gözüktü. İlgili Haberi Oku

İngiltere Milli Takımı’nın yanı sıra Lazio, Real Madrid ve Manchester United gibi üst düzey ekiplerde performans direktörü olarak görev yapan Profesör Valter di Salvo ile de bir araya gelen Altınordu, tüm görüşmelerinde sporcu sağlığı, karşılıklı iş birlikleri ve turnuvalar ile ilgili önemli adımlar attı.

27 Mart 2019 İstanbulspor`un Kırım ekibiyle oynayacağı maç iptal... Rus Büyükelçiliğinden `tahrik edici mesaj`! Son dakika haberleri Spor Toto 1. Lig takımlarından İstanbulspor`un Kırım ekibi Kırım Tatar Kızıltaş Futbol Kulübü ile oynayacağı açıklanan hazırlık maçının iptal edilmesi krizi de beraberinde getirdi. Rusya Büyükelçiliği`nin Facebook hesabından yapılan açıklamada Bazı kişiler Kırımlılara kaybetmekten mi korkuyor? ifadeleri kullanıldı. İşte yaşanan krizin detayları... İlgili Haberi Oku